Львівські політехніки – серед переможців обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Фото із заходу

26 листопада 2022 року відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів і курсантів. У ньому взяли участь понад 100 учасників, яких було розділено за п’ятьма категоріями:

• студенти коледжів гуманітарних спеціальностей,
  • студенти коледжів негуманітарних спеціальностей,
  • студенти університетів гуманітарних спеціальностей,
  • студенти університетів негуманітарних спеціальностей,
  • курсанти.

Учасники мали написати творчу роботу – твір, який стосується творчості та життєвого шляху Тараса Шевченка, його ролі в часи сьогодення.

І ось визначено переможців обласного етапу Конкурсу, серед яких є й представники Національного університету «Львівська політехніка».

Зокрема, серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми і коледжі, негуманітарний профіль) диплом ІІ ступеня здобув Артем Ласкавий, студент Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Серед студентів закладів вищої освіти (університети і академії, негуманітарний профіль) представники Львівської політехніки мають такі здобутки:

• диплом ІІ ступеняМарія Кондиревич, Інститут економіки і менеджменту;
  • диплом ІІІ ступеняВікторія Яким, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.

Повний список переможців – на порталі «Освіта Львівщини».