Львівська політехніка знову ввійшла до престижного світового рейтингу Times Higher Education

Центр комунікацій Львівської політехніки
Лого Times Higher Education

2 вересня британське видання Times Higher Education оголосило результати чергового випуску рейтингу світових університетів. Львівська політехніка, що вже шість років поспіль показує незмінно високі позиції в рейтингу, цьогоріч увійшла до групи 601–800 у світовому рейтингу та є одним із лише двох закладів вищої освіти України, які потрапили в топ-1000 світових університетів.

Всього до рейтингу ввійшли 1662 університети з 99 країн і регіонів світу. Кількість університетів, які входять до рейтингу, щорічно збільшується. У цьому році в його опублікованій частині було 1662 університети, у попередньому випуску їх було 1527, а ще раніше – 1397.

Вже шостий рік поспіль рейтинг очолює Оксфордський університет. У групі топ-10 представлені університети США та Великобританії (відповідно вісім і два ЗВО). Склад університетів першої десятки, в порівнянні з минулим випуском, не змінився.

Серед вітчизняних закладів вищої освіти у ранжуванні взяли участь 29 університетів, з яких увійшли до рейтингу лише 10 (один із них вперше).

Українські університети у THE World University Rankings 2022

• Сумський державний університет – 501–600 місце;
  • Національний університет «Львівська політехніка» – 601–800 місце;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки – 1001–1200 місце;
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – 1201+ місце;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка – 1201+ місце;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – 1201+ місце;
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 1201+ місце;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 1201+ місце;
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – 1201+ місце;
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – 1201+ місце.