Львівська політехніка увійшла до світового рейтингу «The QS World University Rankings» кращих університетів світу

ПРЕС-СЛУЖБА ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
Львівська політехніка

Днями оприлюднено рейтинг «The QS World University Rankings» кращих 959 університетів світу. До нього увійшли також шість українських закладів вищої освіти, серед яких чільну позицію посів Національний університет «Львівська політехніка».

Загалом, найвище місце серед українських вишів у згаданому рейтингу займає Харківський національний університет імені Каразіна (401-481 місце). Далі розташовані Київський національний університет імені Тараса Шевченка (531-540), Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Сікорського» (601-650), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (701-750), Національний університет «Львівська політехніка» та Сумський державний університет (751-800).