Львівська політехніка – третя серед українських наукових установ та вишів за кількістю публікацій у базі даних Scopus за 2017–2019 роки

Elsevier Ukraine
Рейтинг від Elsevier Ukraine

Видавнича корпорація Elsevier, провідний світовий постачальник інформаційних рішень для науки, освіти та промисловості, оприлюднила перелік п’яти українських наукових установ та закладів вищої освіти з найбільшою кількістю публікацій у базі даних Scopus за 2017–2019 роки. Національний університет «Львівська політехніка» посідає у ньому почесне третє місце.

1. Національна академія наук України (10749 публікацій)
  2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (3952)
  3. Національний університет «Львівська політехніка» (2443)
  4. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (2212)
  5. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (2019)

Разом на ці установи припадає 34,1% від всіх публікацій українських авторів у базі даних Scopus.

Scopus – це найбільша реферативна база даних наукової літератури – наукових журналів, книг та матеріалів конференцій, яка надає можливість всебічного огляду світових досліджень у галузях науки, техніки, медицини, суспільної та гуманітарної сфер.