Львівська політехніка – традиційно серед лідерів за винахідницькою активністю у 2020 році

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Фрагмент патенту на винахід

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило звіт «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 2020 рік».

У звіті проаналізовано основні результати діяльності у сфері промислової власності, показники винахідницької активності національних заявників за 2020 рік, а також за період 2016–2020 років.

Зокрема, серед закладів освіти з найвищою винахідницькою активністю (кількістю заявок на винаходи і корисні моделі) за 2020 рік Національний університет «Львівська політехніка» посідає восьме місце. А в переліку підприємств та організацій, які отримали найбільшу кількість патентів на винаходи і корисні моделі за період 2016–2020 років, Львівська політехнікашістнадцята.

Цим наш університет фактично підтвердив свої позиції, здобуті минулого року.

Скріншот зі звіту Скріншот зі звіту