Львівська політехніка провела два заходи в межах Днів європейської спадщини

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

Цьогоріч Дні європейської спадщини у Львові були об’єднані темою «Місто для всіх». Основна мета цього проєкту ― відкрити спадщину і залучити кожного, незалежно від етнічної приналежності, раси, релігійних поглядів, статі, віку, фізичних можливостей, рівня доходів, досвіду.

Як зазначили організатори, тема «Місто для всіх» відповідає загальноєвропейській тематиці Днів європейської спадщини ― «Heritage: All-Inclusive!» (спадщина та інклюзія).

У межах цієї події 12 вересня у Львівській політехніці відбулося два масштабні заходи. Спершу присутні детально дізналися про інклюзивні напрями, які розвивають у Львівській політехніці. Цю тему представила координаторка проєкту «Норвегія-Україна» у Львівській області, доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Шаповалова.

Опісля учасники мали нагоду побувати на екскурсії в Актовій Залі та Залі Юліана Захарієвича, а також оглянути Машинну залу й прослухати лекцію про історію нашого Університету, яку провів асистент кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Андрій Павлишин.