Львівська політехніка потрапила у топ-5 університетів Консолідованого рейтингу ЗВО України 2022

Освіта.ua
Львівська політехніка

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

За результатами Консолідованого рейтингу 2022 року лідером вищої освіти є Київський національний університет ім. Шевченка, який очолює перелік найкращих університетів України вже шостий рік поспіль. Цей університет також є лідером у підрейтингу класичних університетів країни.

Друге місце рейтингу 2022 року посідає Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського». Цей заклад також визнано найкращим технічним університетом країни.

Третє місце Консолідованого рейтингу цього року обійняв Львівський національний університет ім. Франка.

На четвертій сходинці цьогорічного рейтингу розташувався Харківський національний університет ім. Каразіна.

П'яте місце серед найкращих закладів вищої освіти 2022 року належить Національному університету «Львівська політехніка».

Перелік найкращих аграрних університетів цьогоріч очолив Національний університет біоресурсів і природокористування.

З-посеред педагогічних закладів найкращим у рейтингу є Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка.

Найкращим медичним закладом освіти України визнано Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Лідером з-посеред мистецьких закладів України визначено Київський національний університет культури і мистецтв.

Серед приватних закладів вищої освіти найкращі показники цьогоріч продемонструвала Київська школа економіки.

Найкращим закладом освіти Західного регіону визнано Львівський національний університет ім. Франка, Південного – Одеський національний університет ім. Мечникова, Північного – Сумський державний університет, Східного – Харківський національний університет ім. Каразіна, Центрального регіону – Донецький національний університет ім. Стуса, який наразі працює у Винниці.

Загалом у топ-20 Консолідованого рейтингу представлені університети з десяти міст України: Києва, Львова, Харкова, Одеси, Сум, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького та Дніпра.

Щоб ознайомитися з загальним рейтингом перейдіть за посиланням.