Львівська політехніка посідає друге місце серед вітчизняних університетів у міжнародному рейтингу U-Multirank 2022

Лабораторія управління ЗВО Львівської політехніки
Заставка до рейтингу

За результатами цьогорічного звіту міжнародного рейтингу U-Multirank 2022 Національний університет «Львівська політехніка» посідає друге місце серед 93 закладів вищої освіти України.

Рейтинг U-Multirank визначає ефективність університетів за такими напрямами діяльності:

• навчання та викладання;
  • наукові дослідження;
  • трансфер знань;
  • міжнародна спрямованість;
  • регіональна співпраця.

Загальний рейтинг формують за кількістю найвищих оцінок «А», отриманих за відповідними індикаторами.

У 2022 році Львівська політехніка значно покращила позиції у рейтингу й отримала найвищу оцінку «А» за 14 індикаторами (у 2021 році ‒ за сімома, у 2020-му ‒ за чотирма). Такого результату вдалось досягти завдяки покращенню роботи, зокрема за напрямами викладання та навчання (п’ять найвищих оцінок), наукових досліджень і регіональної співпраці (по три найвищі оцінки).

Ukrainian Universities in Global Comparison