Львівська політехніка покращила свої показники у міжнародному рейтингу UI GreenMetric

Лабораторія управління ВНЗ Львівської політехніки
Лого UI GreenMetric

За підсумками міжнародного рейтингу університетів UI GreenMetric 2021 Львівська політехніка суттєво покращила свої результати – посіла п’яту сходинку в рейтингу українських університетів та 493-ю позицію у світовому рейтингу.

У 2020 році наш університет мав сьоме місце серед українських закладів вищої освіти та 629-е – у світі. У цьому рейтингу наш університет брав участь вдруге.

UI GreenMetric – один із найавторитетніших щорічних рейтингів, що оцінюють сталий розвиток університетів у контексті глобальних змін. Зокрема, ранжування здійснюють відповідно до категорій:

• зручна інфраструктура;
  • використання енергоефективних і водоощадних технологій;
  • програми переробки сміття та збереження води;
  • зниження викидів вуглекислого газу;
  • екологічна складова в освітніх програмах.

Цього року включено також питання щодо проведення заходів із протидії поширенню COVID-19.

UI GreenMetric World University Rankings 2021