Львівська політехніка – офіційний партнер Форуму відповідального лідерства та волонтерства для дівчат

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка заходу

10–11 серпня 2023 року у Львові відбудеться перший Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат.

У рамках події учасниці дізнаються:

• чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства;
  • як можна долучитись до волонтерської діяльності;
  • яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу;
  • як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе.

Участь у форумі можуть взяти лише дівчата 14–17 років з усіх куточків України (витрати на проїзд, харчування та проживання покривають організатори). Для участі у події 10–11 серпня у Львові потрібно обов’язково відвідати підготовчу онлайн-зустріч 29 липня та виконати креативне завдання.

Крайній термін реєстрації27 липня.

Проєкт реалізує громадська організація «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».