Львівська політехніка – найпопулярніший університет України серед вступників 2023 року

За матеріалами порталу Освіта.ua
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 мільйон 140 тисяч заяв від вступників. Зокрема, 720 792 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, завершено.

Цьогорічними лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, є два львівські заклади вищої освіти. Перше місце має Національний університет «Львівська політехніка», а на другій сходинці розташувався Львівський національний університет імені Івана Франка.

Наступні три місця посіли столичні виші: третя позиція – у Київського національного університету імені Тараса Шевченка, четверте місце має Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а пʼяте – Національний авіаційний університет.

Також до двадцятки лідерів за кількістю поданих заяв увійшли заклади вищої освіти Чернівців, Івано-Франківська, Харкова, Ужгорода, Дніпра та Луцька.

10 найпопулярніших закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів

Заклад вищої освіти

Кількість заяв

1

Національний університет «Львівська політехніка»

33059

10

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

11374

Докладніше – на порталі Освіта.ua.