Львівська політехніка на два тижні переходить на онлайн-навчання

Центр комунікацій Львівської політехніки
Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень і відповідно до рекомендацій обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 жовтня 2021 року у Львівській політехніці прийняли наказ про переведення студентів на онлайн-навчання.

― Зараз у Львівській політехніці суттєво збільшується кількість студентів, які хворіють на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Відповідно, зростає кількість академічних груп, які перебувають на самоізоляції. На сьогодні в Політехніці понад сто академічних груп навчаються онлайн. Щоб перервати цю негативну тенденцію, враховуючи також те, що у школах, рішенням міської комісії ТЕБ і НС, впровадили канікули від 18 до 31 жовтня, ми в цей період переходимо на онлайн-навчання. Сподіваємося, що це сприятиме тому, що через два тижні вже всі групи зможуть повернутися до змішаної форми навчання, ― пояснив проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак.