Львівська політехніка готується до цікавого та пізнавального наукового заходу – «Еко-вікенду»

Соломія Матвій, відділ маркетингу та інноватики Львівської політехніки
афіша Еко-вікенду

Захід відбудеться 22 вересня і має на меті зібрати наукову, студентську та учнівську спільноту, а також представників небайдужих до екологічних проблем організацій, які будуть учасниками різноманітних яскравих і в той же час корисних заходів, спрямованих на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Адже кожен мешканець планети Земля може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Еко-вікенд проходитиме за такими напрямами:

• еко-лекції;
  • еко-простір;
  • еко-одяг;
  • еко-розваги;
  • еко-дозвілля;
  • еко-харчування;
  • еко-проекти;
  • еко-грамотність.

Політехніки готують для гостей показ унікальної колекції одягу в стилі етно-бохо, можливість навчитися «ТвориТи простір», у якому учасники зможуть повноцінно себе розкрити й реалізувати давні мрії, стати ЕКО-споживачем, навчитись правильно сортувати сміття, відвідати лабораторію відновлювальних джерел енергії, спробувати молекулярну кухню, взяти участь у велоквесті, навчитись виготовляти косметичні засоби, що діють на клітинному рівні, і відвідати ще багато інших цікавих пізнавальних заходів.

Для зручності обміну інформацією на офіційному сайті Університету є спеціальна сторінка Еко-вікенд у Львівській політехніці з найсвіжішими новинами про захід. Більше інформації для ЗМІ про Еко-вікенд можна отримати за телефоном 098 07 177 04 (Соломія Матвій). А ще – шукайте Еко-вікенд у соціальних мережах!