Львівська політехніка допомагає приймати студентів-іноземців з території бойових дій

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Проректор Університету Роман Корж

Львівська політехніка приймає студентів-іноземців з різних вишів України, які евакуюються в сторону кордону.

Приміщення Політехніки стали перехідною базою на шляху студентів-іноземців, які приїжджають поїздами до Львова. Тут їм надають предмети першої необхідності, їжу, воду та допомагають з подальшою логістикою виїзду з України.

Як повідомив проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Роман Корж, вже понад сорока студентам-іноземцям надали таку допомогу і вони успішно виїхали з України. Це були студенти з харківського напрямку.

«Студенти й далі прибувають. Сьогодні зранку приїхали студенти з Одеси. Це студенти-еквадорці з багатьох міст України. Вони з’їжджаються до Львова, а далі виїжджають за кордон. Політехніка стала перехідним пунктом у їх дорозі додому», – сказав Роман Корж.

Львівська політехніка робить все можливе, щоб допомогти студентам у цей непростий час. Разом ми переможемо у цій війні з російськими окупантами!