Львівська політехніка – четверта серед українських вишів у наукометричному рейтингу SCImago Institutions Rankings 2021

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Лого SCImago

Присутність університету в різноманітних міжнародних рейтингах є вкрай важливим для формування його іміджу. Львівська політехніка вкотре довела свій високий рівень у сфері наукової та інноваційної діяльності, посівши четверте місце серед 39 українських університетів у міжнародному наукометричному рейтингу SCImago Institutions Rankings 2021.

Загалом цьогоріч у рейтингуванні взяли участь 7533 університети й інші наукові установи з усього світу, серед яких Львівська політехніка посіла 764 місце. Джерельною базою для оцінювання наукових установ незалежною лабораторією SCImago є статистичні ресурси Scopus.

SCImago Institutions Rankings 2021