Львівська обласна військова адміністрація та обласна рада нагородили науково-педагогічних працівників Університету

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із засідання Вченої ради

Під час засідання Вченої ради 28 травня науково-педагогічні працівники університету отримали грамоти та подяки ЛОВА й обласної ради. Ці відзнаки приурочені до Дня науки, що був 18 травня. Критерієм нагородження став вагомий особистий внесок у розвиток української науки, високий професіоналізм, багаторічна сумлінна праця, а також успіхи в організації й виконанні науково-педагогічної та наукової роботи, впровадження сучасних методів навчання, виховання молоді.

Отож грамоту Львівської обласної військової адміністрації отримав доцент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, доктор філософії з публічного управління та адміністрування Юрій Дзюрах.

Також ЛОВА відзначила подяками: заступницю директора з науково-педагогічної роботи Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола, доцентку Ольгу Кузь, професора кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Андрія Куцика, доцентку кафедри соціології та соціальної роботи Мар’яну Школяр.

Львівська обласна рада своїми подяками оцінила високі здобутки завідувачів кафедр: хімічної інженерії — Володимира Атаманюка й технічної механіки та інженерної графіки — Віталія Корендія.

Таку саму подяку отримав заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Олександр Білоус, а також професорка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології, старша наукова співробітниця Вікторія Гавриляк і професорка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Олена Білик.

Усі грамоти й подяки вручив ректор університету Юрій Бобало. Вчена рада привітала нагороджених і подякувала їм за результативну працю.