Львів’ян запрошують на «Науковий шпацер» від будівлі Науково-технічної бібліотеки Університету

Організатори заходу
«Науковий шпацер»

Зануритися у світ відкриттів та досліджень, гарячих суперечок і плідних дискусій допоможе «Науковий шпацер» – прогулянка з гідами по місцях розвитку науки у місті, яка відбудеться 18 вересня 2018 року і триватиме з 17 до 23 години.

На деяких зупинках на гостей чекатимуть учені, які розкажуть про минулі епохи й дадуть відповіді на всі запитання. Останньою зупинкою стане культове місце для світових математиків – Шкоцька кав’ярня. За філіжанкою кави або за келихом вина гості спробують зрозуміти декілька задач, над якими сушили голови професор Львівської політехніки Стефан Банах та її випускник Станіслав Улям.

Зупинки шпацеру

1. Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка».
  2. Головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка.
  3. Вид на Наукову бібліотеку імені Василя Стефаника.
  4. Старий корпус університету, пам’ятник Михайлові Грушевському.
  5. Кав’ярня «Шкоцька».

До речі, у Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки зберігається перше видання «Математичних начал натуральної філософії». Саме в цій фундаментальній праці Ісаак Ньютон сформулював закон всесвітнього тяжіння і основу класичної механіки – три закони Ньютона. Це одна з найважливіших книг в історії науки, i можна буде її побачити на науковому шпацері.

перше видання «Математичних начал натуральної філософії»