Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки став офіційним партнером-дослідником Oxford University Press

Денис Скворцов, ІАПО Львівської політехніки
Oxford University Press

Лінгвістично-освітній центр Національного університету «Львівська політехніка» став офіційним партнером-дослідником Oxford University Press з тестування продуктів, розроблених Університетом Оксфорда.

Pretesting – це глобальна та постійна дослідницька діяльність, яка підтримує розробку онлайн-платформи Oxford University Press для визначення рівня володіння англійською мовою.

Слухачі Лінгвістично-освітнього центру Львівської політехніки відтепер є учасниками міжнародного проекту Університету Оксфорда й можуть за бажанням і безкоштовно долучитися до розробки тестових елементів.

Переваги, які отримують слухачі ЛОЦ від участі у проекті:

• можливість пройти тестування та визначити свій рівень мовної компетенції відносно Європейських рекомендацій;
  • змога познайомитися з будовою тестів міжнародного зразка;
  • шанс зробити свій внесок у вивчення світових мовних тестових систем, спрямований на їхнє вдосконалення.

Докладнішу інформацію можна отримати сайті партнерів (для перегляду необхідно пройти реєстрацію) чи в деканаті післядипломної освіти Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки за адресою: вул. Митрополита Андрея 5, IV навчальний корпус, кім. 1.