Для працівників «Львівобленерго» створені умови як для продуктивної праці, так і для активного і здорового дозвілля. Енергетики займаються спортом, влаштовують різноманітні змагання, а ще – разом вболівають за «Енергію», одну з найкращих футзальних команд України.
Вже кілька років у Львові на вулиці Сяйво, 10 діє тренажерний зал, де всі охочі працівники можуть абсолютно безкоштовно підтримувати свою фізичну форму. Сьогодні – це улюблене місце активного відпочинку енергетиків. Спортзал складається з двох приміщень, які оснащені найсучаснішим спортивним обладнанням: близько 30 тренажерами для всіх груп м’язів, кардіотренажерами. А для жіночої половини Товариства передбачені фітнес-програми, які поєднують всі види занять: на інтенсивне схуднення, на тонус м’язів; а також пілатес, окремі види йоги.
Поруч, на території виконавчої дирекції, облаштовано відкритий спортивний майданчик. Тут проводять змагання з міні-футболу серед працівників Товариства, команди енергетиків мають можливість тренуватись та з користю для здоров’я проводити своє дозвілля.
Цікаво, що серед енергетиків-футболістів відбирають кращих у збірну команду, яка представляє ПрАТ «Львівобленерго» на різноманітних турнірах, починаючи від першості міста і завершуючи загальноукраїнськими змаганнями серед працівників обленерго.
У Товаристві організовують не тільки футбольні баталії для працівників. Вже традиційними є турніри з настільного тенісу, волейболу.
Звичайно, спортивне дозвілля вирує не лише у Львові. У кожному районному структурному підрозділі енергетики займаються спортом, проводять турніри на будь-який смак: футбольні, волейбольні, шахові тощо.
А кульмінацією спортивного життя всього Товариства є вже традиційні щорічні «Козацькі забави». Тут збираються команди дужих козаків-енергетиків зі всіх структурних підрозділів Товариства. Азарт і боротьба просто зашкалює, адже кожен хоче стати найсильнішим! Енергетики змагаються у рукоборстві, метанні довбні, естафеті, підніманні ваги, перетягуванні линви та командному бігу. А «родзинкою» змагань є козацькі традиції: куліш, приготовлений в польових умовах за давнім українським звичаєм, змагання кошових отаманів, цікаві тематичні призи. І головне – дружба і єдність нашого багатотисячного колективу.
Але й це ще не все. Для любителів гри № 1 у світі є чудова можливість вболівати за одну з кращих футзальних команд України. Адже «Львівобленерго» є генеральним спонсором спортивного клубу «Енергія». За свою більш ніж п’ятнадцятирічну історію наш клуб тричі здобував «золото» Чемпіонату України, п’ять разів – «срібло» і тричі – «бронзу». А ще енергетики чотири рази ставали володарями Кубка України і тричі пробували свої сили в найпрестижнішому європейському турнірі – Кубку УЄФА.
Спортивне життя енергетиків вирує у всіх сферах – тож приєднуйтесь до нашої професійної та активної команди «Львівобленерго»!
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/d032.jpg?itok=JZMmtJh-)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/d047.jpg?itok=IOw-AFox)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/p5310015.jpg?itok=DUOEUS3c)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1671150218618346506964438904044340363780959n.jpg?itok=92ffUMGm)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1895269617539090112908515112748397967821399n.jpg?itok=BNJQFbVV)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1895292317539076412909888337661172200621017n.jpg?itok=vGScpvSz)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1905929217539070346243829046914846436386336n.jpg?itok=xWoOJzfy)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/1905970217539072912910234721703240409748375n.jpg?itok=Yp9p930h)
![Енергетики займаються спортом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/17/para/gallery/sriblo.jpg?itok=2EwJQqD5)