Оголошено конкурс на участь у 4-у літньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity»

Галина Лазько, НДЧ Львівської політехніки
оголошено конкурс Літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity»

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola оголошує конкурс на участь у 4-у літньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» серед українських студентів 1-6 курсів. Половина з обраних студентів буде представляти тимчасово переміщені університети із окупованих територій Сходу України, а друга половина – університети інших регіонів. Вони разом працюватимуть над проектами, спрямованими на сталий економічний та соціальний розвиток України. 

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року YOU Camp відбудеться в онлайн-форматі. Для участі необхідно до 18 липня 2020 року заповнити заявку. Він проходитиме з 1 до 9 серпня 2020 року.

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, дозволить отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. 

Студенти займатимуться розробкою проектів у сферах, зазначених у «Цілях сталого розвитку: Україна», серед яких: подолання бідності (ціль #1), міцне здоров’я та благополуччя (ціль #3), якісна освіта (ціль #4), гідна праця та економічне зростання (ціль #8), покращення промисловості, інновацій та інфраструктури (ціль #9), сталий розвиток міст та громад (ціль #11), мир, справедливість та сильні інститути (ціль #16). Проекти-переможці отримають фінансову та експертну підтримку від організаторів.