Літня школа IT Camp – 2023 на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій ІКТА

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

На кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбулися заняття Літньої школи IT Camp для учнів закладів загальної середньої освіти, організованої Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету та Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

Зустріч розпочала завідувачка кафедри професорка Тетяна Бубела, яка ознайомила учнів з особливостями навчання за спеціальністю 175 «Інформаційно-вимірювальні технології». Вона розповіла про переваги освітніх програм, створених у співпраці з Львівським IT Кластером, за якими кафедра готує майбутніх фахівців, та представила модератора зустрічі – студента Володимира Поворозника. Він дав можливість гостям Університету долучитися до робототехнічних розробок кафедри та спробувати себе у створенні своїх перших програм на Arduino.

Чекаємо на вас, шановні наші абітурієнти, у Національному університеті «Львівська політехніка»!