Лекція Іванни Стеф’юк «Марія з роду Карп’юк в контексті доби» у Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

У вівторок, 16 травня 2023 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться авторська лекція «Марія з роду Карп’юк в контексті доби» кандидатки філологічних наук, письменниці, культорологині, старшої наукової співробітниці Снятинського літературно-меморіального музею Марка Черемшини Іванни Стеф’юк.

Як вплинули дві світові війни на характер художниці з тендітним серцем, яку роль відіграли у її житті письменник Марко Черемшина та митрополит Андрей Шептицький, яка доля Марії Карп’юк у школі Олекси Новаківського, чим запам’яталася вона сучасникам – на ці та інші запитання авторка лекції спробує дошукатися відповіді.

За час лекції доповідачка також стисло охарактеризує свою книжку культурологічних есеїв «Портрет українця», у якій вміщені дослідження про рід Карп’юків, Семанюків. Книжка вийшла у видавництві «Український письменник» (м. Київ).

Початок лекції о 17:30.