Львівська академічна гімназія при Університеті – серед найкращих шкіл міста з вивчення англійської мови

За матеріалами сайту 032.ua
колаж

Сьогодні знання англійської мови є невід’ємним елементом сучасної успішної людини, адже ця мова одна з найпоширеніших у світі. Тому 032 проаналізував дані Українського центру оцінювання якості освіти і склав рейтинг навчальних закладів Львова, де найкраще навчають дітей англійської.

Хто найкращий?

• Очолила цьогорічний рейтинг найкращих шкіл із вивчення англійської мови Львівська українська приватна гімназія. 61,11% випускників цього закладу, які складали ЗНО з англійської, отримали від 180 до 200 балів.
  • Майже такий самий результат показали випускники Львівського фізико-математичного ліцею – 60,42%.
  • Трійку найкращих замкнув Львівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія», де 53,57% випускників отримали з англійської «відмінно».
  • Четверте місце серед найкращих за результатами ЗНО-2018 посіла Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка». 51,81% випускників гімназії склали ЗНО на результат від 180 до 200 балів.
  • П’ятірку найкращих замкнула Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 48,98% випускників гімназії склали ЗНО з англійської цього року від 180 до 200 балів.
рейтинг