Китайська для початківців: книжкова новинка ІГСН, кафедри іноземних мов та Центру китайсько-української співпраці

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Посібник складається з п’ятнадцяти розділів, що охоплюють навчальний матеріал, необхідний для складання сертифікаційного тесту HSK 1. Матеріал посібника відповідає типовій програмі підготовки, яку затвердили Інститут Конфуція та Центр з міжнародного тестування (CTI). Текст посібника містить необхідну лексику та синтаксичні конструкції, які забезпечують розуміння китайської мови на початковому рівні.

Для студентів закладів вищої освіти України, які починають вивчати китайську мову, а також для всіх, хто бажає оволодіти основами китайської мови.

Посібник підготовлено відповідно до програми розвитку Центру китайсько-української співпраці Національного університету «Львівська політехніка».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки