Конкурс «Розвиток цифрових навичок молодших учнів, зокрема дівчат» у межах програми Digital Europe

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Університету пропонує політехнікам звернути увагу на конкурс Boosting Digital Skills of young pupils, in particular girls у межах програми Digital Europe.

Метою конкурсу є проведення пілотних дій, спрямованих на збільшення кількості студентів, які навчаються цифровим способом і здобувають кар’єру, з особливим акцентом на збільшення участі дівчат. Очікують, що це призведе до тіснішої співпраці між початковими, середніми та професійно-технічними школами і вищою освітою та науковими дослідженнями для збільшення кількості учнів, які вступають до цифрових навчальних закладів з метою гендерного зближення.

Проєктні ідеї мають бути пов’язані з розвитком:

• літніх шкіл;
  • спеціалізованих днів інформації та кар’єри;
  • інформаційно-пропагандистської діяльності, наприклад, EU Code Week.

Загальний бюджет – 6 000 000€.

Дедлайн – 26 вересня 2023 року.

Докладніше про конкурс