Конкурс есеїв для одержання стипендії на навчання в Українському Вільному Університеті

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка конкурсу

У рамках відзначення свого столітнього ювілею Український Вільний Університет проводить конкурс, переможці якого зможуть долучитися до академічної громади УВУ й безкоштовно навчатися в унікальному виші з листопада 2021 року.

Для того, щоби отримати стипендію на навчання в УВУ, потрібно написати есей на одну із зазначених тем:

1. «Україна в контексті міжнародної безпеки» (для напрямів: політологія, міжнародні відносини, право);
  2. «Україна і Европа в контексті гуманітарних студій» – залежно від спеціалізації (для напрямів: культура і мистецтво, мовознавство, літературознавство, історія, психологія);
  3. «Україна і Угода про асоціацію з ЕС» (для напрямів: економіка, право, політологія).

Основну увагу під час оцінювання буде спрямовано на:

• глибину розкриття зазначеної теми;
  • оригінальність та нестандартність мислення;
  • композиційну цілісність;
  • грамотність викладу.

Шестеро найкращих авторів матимуть можливість безкоштовно навчатися 5 семестрів в УВУ на магістерській чи докторській програмі.

Надсилати есей слід на електронну адресу info@ufu-muenchen.de.

Крайній термін подання есею – 31 липня 2021 року.

Докладніше про вимоги до есею