Конкурс для українських студентів на здобуття стипендії для навчання в США Global Democracy Ambassador Scholarship

Програма iменi Фулбрайта в Українi
Заставка до програми

Інститут міжнародної освіти з приємністю повідомляє, що приймання заявок на стипендіальну програму для українських студентів Global Democracy Ambassador Scholarship відкрито.

Global Democracy Ambassador Scholarship – це можливість для українських студентів/ок отримати досвід навчання в американському університеті, а також стати амбасадорами демократичних цінностей на кампусі.

Програма націлена на створення можливостей для українських студентів/ок продовжити навчання, брати участь у діалогах про вразливість та важливість демократії та надихнути глобальну спільноту на співучасть у зміцненні демократичних процесів.

Програма Global Democracy Ambassador Scholarship надасть стипендії десятці українських студентів/ок для навчання в США впродовж весняного та/або літнього семестру у 2023 році.

Крайній термін подання заявок – 27 жовтня 2022 року.

Докладніше – на сайті Програми імені Фулбрайта в Українi.