Конкурс для молодих дизайнерів на створення логотипу для European Open Science Cloud

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Лого EOSC

The European Open Science Cloud (Хмара Європейської відкритої науки, EOSC) запрошує молодих дизайнерів створити новий логотип, який демонструватиме амбітне бачення передових пан’європейських досліджень через інтегровану мережу даних та послуг для дослідників.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти з креативного графічного дизайну або недавні випускники до 30 років у ЄС та асоційованих країнах, які мають унікальний підхід до теми. Їх просять надіслати дизайн логотипу для Асоціації EOSC та спільного логотипу для пов’язаних проєктів EOSC, які можна використовувати в різних медіа.

Учасники змагатимуться за:

• грошовий приз у розмірі 5000 євро;
  • можливість представити свій логотип на симпозіумі EOSC 2022 у Празі в листопаді 2022 року (витрати на проживання та проїзд відшкодують).

Журі з визнаних дизайнерів та експертів EOSC розгляне й відбере проєкти, які ввійшли у короткий список, які потім будуть поставлені на голосування у спільноті EOSC.

Крайній термін подання пропозицій – 25 лютого 2022 року.

Докладніше – на сайті організаторів