Кафедра педагогіки та соціального управління запрошує на конференцію

Сушенцева Л.Л., д.пед.н., доц., проф. каф. ПСУ
Герб Львівської політехніки

Шановні колеги!

Кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології запрошує Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування професійно мобільного фахівця: Європейський вимір», яка відбудеться 1617  листопада 2017 року у Національному університеті «Львівська політехніка» (головний корпус).

Робота конференції буде присвячена таким проблемам:

1. Теорія і практика підготовки професійно мобільного фахівця в умовах євроінтеграційних процесів у суспільстві.
  2. Психолого-педагогічні основи управління навчально-пізнавальною діяльністю студентів вищих навчальних закладів.
  3. Методичні засади формування професійної мобільності педагога професійного навчання.
  4. Організаційно-педагогічні умови дистанційного навчання в контексті реформування освіти України.
  5. Система роботи професійно-технічного навчального закладу з підготовки майбутнього професійно мобільного кваліфікованого робітника.
  6. Педагогічні умови формування мобільності учнів загальноосвітньої школи в процесі трудового і профільного навчання.
  7. Роль професійної мобільності в кар’єрному зростанні майбутнього фахівця.

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

16 листопада (четвер)

9.00 – 10.00    Реєстрація учасників конференції. Вітальна кава.
0.00 – 12.00  Відкриття конференції. Вітальне слово учасника конференції. Візитівка кафедри педагогіки та соціального управління. Пленарне засідання.
12.00 – 13.00  Перерва на обід

Панельна дискусія «Неформальна освіта: як вижити у формальних  умовах»
            Мобільний workshop  «Розвиток професійної мобільності педагога»

14.00 – 14.30  Перерва на каву

Майстер-клас «Педагогічна майстерність викладача»
            Майстер-клас «Педагогічний коучинг. Формування коучингової компетентності педагога»

17 листопада (пятниця)

10.00 – 12.00  Секційні засідання.
12.00 – 12.30  Закриття конференції..
12.30 – 14.00   Культурна програма
14.00 – Від’їзд учасників конференції.