Компанія, що має нафтопереробні потужності на Сході України, хоче співпрацювати з Політехнікою

Кафедра хімічної технології переробки нафти і газу Львівської політехніки
Фото із зустрічі

20 грудня 2023 року відбулася зустріч Сергія Колісника, директора ТзОВ «Алекспром», що має нафтопереробні потужності на Сході України, з доцентом кафедри хімічної технології переробки нафти і газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Петром Топільницьким.

Під час зустрічі розглянуто питання підвищення кваліфікації працівників ТзОВ «Алекспром» у Національному університеті «Львівська політехніка», а також працевлаштування випускників кафедри ХТНГ на цьому підприємстві. Окрім того, обговорили можливості навчання випускників шкіл східного регіону України у Львівській політехніці.