Компанія Elsevier запрошує науковців до участі у серії червневих вебінарів на тему інституційних досліджень

Компанія Elsevier
Заставка серії вебінарів

Компанія Elsevier, провідний світовий постачальник інформаційних рішень для науки, освіти та промисловості, запрошує науковців взяти участь у серії червневих вебінарів на тему Reaching for Impact: Maximizing the visibility and influence of institutional research («Досягнення впливу: максимізація видимості та впливу інституційних досліджень»).

Інституційні дослідження є життєво важливими для формування політики та рішень в університетах. Однак вплив цього дослідження може бути обмежений через недостатню видимість і вплив.

Ця серія вебінарів із трьох частин об’єднає експертів та лідерів думок у сфері інституційних досліджень, щоб вивчити найкращі практики для підвищення впливу та видимості досліджень.

Вебінари відбудуться:

• 7 червня;
  • 14 червня;
  • 21 червня.

Докладніше про спікерів та реєстрацію – на сайті компанії Elsevier.