Компанія Cemark запрошує студентів Львівської політехніки до участі в програмі стажування

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до програми

Компанія Cemark оголошує про початок програми стажування для випускників та студентів, яка спрямована на навчання та всебічний розвиток молодих спеціалістів, надання можливості поглибленого ознайомлення з виробництвом та з подальшим працевлаштуванням у компанії.

Cemark входить до складу ірландської групи CRH – провідного світового виробника будівельних матеріалів. В Україні ця компанія є одним із лідерів на національному цементному ринку та представлена трьома цементними заводами, сучасним терміналом відвантаження і підприємством з виготовлення ЗБК. Компанія приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів і молодих спеціалістів.

Програма стажування для випускників та студентів ЗВО діє в компанії Cemark з 2015 року. У 2017 році програма набула міжнародного статусу. Відтак, кращі стажери отримали можливість продовжити знайомство з прогресивними світовими практиками за кордоном.

Стажування є оплачуваним, триває один рік і проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу ПАТ «Подільський цемент» у місті Кам’янець-Подільському. Впродовж одного року учасники програми здобувають практичні навички, необхідні для побудови успішної кар’єри та критично важливі для роботи в міжнародній компанії. Вони вивчають англійську мову, відвідують тренінги із самоуправління й командної взаємодії, презентації та управління проєктами. Стажери працюють над індивідуальними проєктами, і за результатами їхнього захисту перед керівництвом Cemark приймають рішення про працевлаштування на одному з підприємств в Україні.

Компанія запрошує взяти участь у відборі талановитих студентів III–VI курсів та випускників:

• інженерів-механіків;
  • інженерів-електриків;
  • інженерів-технологів;
  • інженерів з охорони праці;
  • економістів;
  • бухгалтерів;
  • фахівців з договірної роботи;
  • спеціалістів з інновацій.

Подавайте заявку, якщо ви:

• студент останнього курсу або випускник за профільним фахом;
  • володієте англійською мовою на рівні Intermediate та вище;
  • готові до переїзду в межах України;
  • наполегливі та швидко навчаєтеся;
  • умієте працювати в команді й досягати результатів;
  • захоплюєтесь своєю професією та прагнете розвитку.

Докладніше про програму

Подати заявку

Незабаром відбудеться офіційна презентація компанії Cemark в Національному університеті «Львівська політехніка». Під час зустрічі представники компанії поділяться своєю експертизою та можливостями зі студентами та випускниками Університету. Натомість студенти зможуть обговорити з роботодавцем умови працевлаштування й успішного старту кар’єри.

Вся докладна інформація буде опублікована в Телеграм-каналі Студії кар’єри Львівської політехніки. Підписуйтесь і стежте за анонсом цієї події та іншими цікавими пропозиціями від компаній-роботодавців!