Компанія Cemark презентувала програму стажування для студентів Львівської політехніки

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Фото з презентації

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки організував для студентів Університету презентацію програми стажування компанії Cemark.

Компанію представляли:

• Олександра Ліннік – спеціалістка з розвитку та навчання персоналу;

• Олена Калашнікова – HR-менеджерка ПрАТ «Миколаївцемент»;

• Володимир Сагаль – начальник управління технології та якості ПрАТ «Миколаївцемент».

Під час презентації представники компанії докладно розповіли про програму стажування, вимоги до претендентів та перспективу їхнього кар’єрного зростання. Студенти й викладачі, які відвідали захід, мали змогу безпосередньо поспілкувалися з фахівцями та дізнатися про всі особливості програми стажування.

Цього року компанія Cemark запрошує взяти участь у відборі талановитих студентів та випускників:

• інженерів-механіків;
  • інженерів-електриків;
  • інженерів-технологів;
  • інженерів-будівельників;
  • інженерів з охорони праці;
  • економістів;
  • бухгалтерів;
  • фахівців з договірної роботи;
  • спеціалістів з інновацій.

Програма стажування орієнтована на студентів III–VI курсів закладів вищої освіти й випускників із подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи CRH в Україні.

Стажування є оплачуваним, триває один рік і проходить на базі одного з найбільших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський цемент» в місті Кам’янець-Подільський. За цей період учасники програми знайомляться з усіма бізнес-процесами, співпрацюючи з командою спеціалістів у рамках реального виробничого процесу. Найкращі стажери отримають можливість приєднатись до міжнародної програми стажування та відвідати найпрогресивніші підприємства групи CRH за кордоном.

Докладніше про програму

Отож, якщо ви:

• студент останнього курсу або випускник за профільним фахом;
  • володієте англійською мовою на рівні Intermediate та вище;
  • готові до переїзду в межах України;
  • наполегливі та швидко навчаєтеся;
  • умієте працювати в команді і досягати результатів;
  • захоплюєтесь своєю професією та прагнете розвитку –

подавайте заявку.

Більше інформації про кар’єрні можливості та цікаві пропозиції від компаній-роботодавців – у телеграм-каналі Студії кар’єри Львівської політехніки.