Комісія на чолі з головою Ради директорів SoftServe схвально оцінила магістерські роботи студентів кафедри програмного забезпечення

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

На кафедрі програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки завершила роботу екзаменаційна комісія із захисту магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», очолювана головою Ради директорів компанії SoftServe Ярославом Любінцем.

Багато робіт (50%) отримали від екзаменаційної комісії оцінки «відмінно», 25% захистів відбулися англійською мовою.

Кращими визнали кваліфікаційних роботи студентів Анастасії Полянської, Зої Остапюк, Назарія Фенія, Олени Нємової, Марії Згоби та Анни Ковтонюк.

Чимало здобувачів кваліфікації магістра одержали схвальні відгуки від голови комісії і навіть запрошення на роботу в компанію SoftServe.