Комісії з прийому заборгованостей з іноземної мови для студентів усіх інститутів Львівської політехніки

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки
колаж книги європейських країн

Комісії з прийому заборгованостей з іноземної мови для студентів усіх інститутів будуть працювати 29 червня – 4 липня та 7–12 липня 2020 року.

Склад комісій з прийому заборгованостей з іноземної мови у весняну сесію 2019/2020 навчального року: завідувач кафедри Камінська Оксана Михайлівна, доцент Цимбрило Світлана Михайлівна, доцент Волошин Марія Михайлівна, старший викладач Пиндик Наталія Ігорівна. Години прийому: 11:00 – 14:00.

Інформація щодо платформи (Microsoft Teams, Zoom, Skype), на якій відбуватиметься прийом заборгованостей, буде повідомлена через викладача, який проводив практичні заняття.