Команду кафедри фотоніки запросили до участі у ХІІ Міжнародних змаганнях з робототехніки «Сумо-челлендж 2019»

Кафедра фотоніки Львівської політехніки
Команда кафедри фотоніки

Команда кафедри фотоніки Національного університету «Львівська політехніка» отримала запрошення взяти участь у ХІІ Міжнародних змаганнях з робототехніки «Сумо-челлендж 2019», які пройдуть 7 грудня 2019 року в Лодзькому технологічному університеті (м. Лодзь, Польща). До складу команди входять студенти кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Олександр Комаренко, Олексій Бухтій, Дмитро Сокальський і Тарас Шабаранський, а лідером команди є доцент кафедри Василь Татарин.

Сайт Sumo Challenge 2019

Нагадаємо, 25–27 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» проходив конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки». Переможцем конкурсу (I місце) й володарем Кубка стала команда студентів кафедри фотоніки.

Гурток з робототехніки під керівництвом доцента Василя Татарина функціонує на кафедрі фотоніки з 2011 року. Збори гуртка відбуваються щосереди в кімнаті 018-Б третього навчального корпусу. Початок о 16:00.