Команда Університету – бронзовий призер чемпіонату України з футзалу серед вищих навчальних закладів

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
бронзовий призер чемпіонату України з футзалу

23 та 24 квітня 2018 року у харківському палаці спорту «Локомотив» відбувся «Фінал чотирьох» чемпіонату України з футзалу серед вищих навчальних закладів. Участь у ньому взяли команди Національного університету «Львівська політехніка», Сумського державного університету, «Ураган-КФВ» Івано-Франківського коледжу фізичного виховання і господарі з Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Львівські студенти на стадії півфіналу поступилися сумським одноліткам – 2:5. Дублем у політехніків відзначився Олег Панасюк. У матчі ж за третє місце гравці команди зі Львова здолали однолітків з Івано-Франківська – 2:1. У складі переможців голами відзначилися Олег Панасюк та Андрій Ременець. Отож, команда Львівської політехніки здобула бронзу чемпіонату України.

Чемпіоном стали господарі з Харківського національного університету.

Також за підсумками чемпіонату України серед вищих навчальних закладів були визначені найкращі гравці. Зокрема, найкращим воротарем турніру визнано голкіпера команди Львівської політехніки Ярослава Морикишку.