Команда студентів ІЕПТ Львівської політехніки перемогла у змаганнях «Кубок Карпат – 2017»

Василь Костючко, кафедра туризму Львівської політехніки
туристи

Команда Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у змаганнях «Кубок Карпат – 2017», які проходили у Сколівському районі Львівської області.

Команда політехніків складалася з 10 осіб: 9 студентів і відповідальний керівник – асистент кафедри туризму В.М. Костючко.

Нитка маршруту, яку подолала команда, була такою: с.м.т. Славське (старт) – перевал «під Тростяном» 895 м (КП № 1) – с. Пшонець – г. Маківка 931 м (КП № 2) – с. Головецько – г. Головецько 904 м (КП № 3) – перевал «Козьова» 694 м (КП № 4) – с. Козьова – с. Орява – перевал «під г. Острий» 850 м (КП № 5) – с. Плав’я – г. Колоска 867 м (КП № 6) – Герб України в центрі с. Орява (КП № 7) – с. Погар – г. Три відьми 1024 м (КП № 8) – г. Звенів 1068 м (КП № 9) – с. Мита (фініш).

За результатами туристичних перегонів «Кубок Карпат – 2017» серед команд студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації на дистанції пішохідного маршруту 60 км з елементами орієнтування на час команда ІЕПТ ім. В. Чорновола Львівської політехніки посіла перше місце і нагороджена грамотою.

туристичний похід туристичний похід туристичний похід туристичний похід туристичний похід