Команда проєкту EUSTS запрошує політехніків до участі в конкурсі відеороликів Best European Practices

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Лого проєкту

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) оголошує про проведення конкурсу відеороликів на тему Best European Practices. Цей захід спрямований на збір та популяризацію передових європейських практик у різних сферах життя.

Завдання конкурсу

• Створити відеоролик, який презентуватиме та пояснюватиме найкращі європейські практики у будь-якій сфері: культурі, освіті, інноваціях, екології, технологіях тощо.
  • Відеоролик має бути креативним, інформативним та мотивуючим для глядачів.

Правила конкурсу

1. Кожна команда може подати лише один відеоролик.
  2. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 5 хвилин.
  3. Відеоролик повинен бути створений командою учасників самостійно та не містити матеріалів, які порушують авторські права.
  4. Формат відеоролика – будь-який, включаючи анімацію, документальний стиль, інтерв’ю тощо.

Учасникам потрібно надіслати свої роботи на електронну адресу eusts@lpnu.ua до 24 травня 2024 року.

Переможців визначить журі на підставі критеріїв креативності, інформативності та якості відеоролика. Команди-переможці буде нагороджено цінними призами.

Долучайтеся до цього захопливого проєкту, щоб відкрити для себе нові європейські перспективи та надихнутися передовим досвідом!