Команда проєкту EUSLink проводить промозаходи для залучення студентів економічних спеціальностей Львівської політехніки

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фото із заходу

Команда проєкту EUSLink провела промозахід для студентів спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління і адміністрування» для залучення молодих інноваторів до участі в тренінгах з розвитку стартапів та впровадження винаходів. У проєкті учасники зможуть перейняти кращі практики країн Європейського Союзу з розвитку стартапів, знайти однодумців та сформувати план розвитку власного стартапу.

Для реєстрації на участь в проекті потрібно заповнити онлайн-форму.

Проєкт EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices реалізовується за підтримки Європейського Союзу.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу