Команда проєкту EaP initiative запрошує на медіатеку «Захист приватності та генетичних даних в ЄС»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

17 жовтня 2022 року в рамках проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (EaP initiative) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться медіатека на тему «Захист приватності та генетичних даних в ЄС».

Спікер – Петро Сухорольський, кандидат юридичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, член Світової федерації футорології.

Місце проведення заходу – аудиторія 311 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 12:00.

Організатори запрошують всіх охочих, хто цікавиться Європейським союзом та процесом європейської інтеграції.