Команда Хмельницького політехнічного коледжу Університету стала переможцем Подільської Ліги КВН

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
КВН у Хмельницькому політехнічному коледжі

КВН у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» вийшов на професійний рівень. І не тільки. Команда коледжу «Без 15 шість» стала переможцем Подільської Ліги КВН!

21 квітня 2016 року в місті Кам’янець-Подільському відбувся фінал ХІІІ сезону Подільської Ліги КВН, у якій брала участь команда Хмельницького політехнічного коледжу «Без 15 шість». Упродовж року 18 команд з різних куточків України змагались за звання кращих. Із них до фіналу дійшли тільки 6, серед яких дві з Хмельницького – «Без 15 шість» і «Ми з 90-х».

У загальному підсумку – чемпіонський титул у команди «Без 15 шість»! Наші хлопці ще раз довели, що вони не тільки добрі спеціалісти технічного напрямку, а й найвеселіші та найкмітливіші на Поділлі.

А ми пишаємось ними і бажаємо подальших перемог!