Колегія та профком студентів і аспірантів створює відділ студентського рекрутингу й запрошує до співпраці

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Доволі часто до органів студентського самоврядування звертаються різні міжнародні та українські компанії із запитами поширити вакансію, і студенти мають можливість знайти собі роботу до душі, ще навчаючись. Тож Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» анонсує створення відділу студентського рекрутингу!

Цей відділ займатиметься пошуком, перевіркою пропозицій, а також збором резюме студентів, які шукають роботу. Відділ контактуватиме з цими компаніями та рекомендувати студентів до відповідної вакансії.

Оскільки відділ тільки починає своє функціонування, він у пошуку ініціативних людей, які зацікавлені в роботі у сфері:

• рекрутингу;
  • UI/UX дизайну;
  • бекенд-програмування;
  • фронтенду;

Їм буде запропоновано:

• роботу в бажаній сфері діяльності;
  • постійний зв’язок з успішними львівськими компаніями;
  • місце для проходження практики (за потреби).

Робота у відділі здійснюється на волонтерських засадах, що завжди може піти у портфоліо.

Для того, щоб долучитися до команди – заповнюйте гугл-форму та очікуйте дзвінка!