Книга-провідник у світ телекомунікацій: книжкова новинка ІТРЕ і кафедри ТК

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

У підручнику висвітлено основні поняття теорії функціонування та методи побудови систем передавання інформації, наведено основні відомості щодо технологій частотного та цифрового мультиплексування синхронної і асинхронної ієрархій з подальшим передаванням трактами телекомунікаційних мереж, а також розглянуто перспективи подальшого розвитку систем передавання у ракурсі новітніх технологій транспортування даних. Наведена інформація допоможе читачеві зрозуміти принципи роботи сучасних телекомунікаційних систем і надасть необхідні знання для розвитку та вдосконалення технологій у цій галузі.

Для студентів технічних спеціальностей та фахівців у галузі телекомунікацій, які прагнуть отримати знання про принципи передавання та оброблення інформації в системах передавання.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки