Клімат змінюється, людство – пристосовується: книжкова новинка ІСТР і кафедри ЕБПД

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику досліджено глобальні тренди зміни клімату, що є однією з найактуальніших загроз із довгостроковим негативним впливом на населення, навколишнє природне середовище та економіку. Проаналізовано вплив глобальної зміни клімату на земельні ресурси, сільське господарство, лісове господарство, водні ресурси, енергетику, інфраструктуру, біорізноманіття, здоров’я населення, надзвичайні ситуації. Досліджено міжнародний досвід адаптації до зміни клімату і можливості його застосування в умовах України.

Для студентів Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки