Мистецтво на підтримку воїнів: художні роботи магістрантки Університету презентували в Києві

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
виставка Віри Антіпової

Мистецькі роботи магістрантки першого курсу ІБІД Львівської політехніки Віри Антіпової 21 листопада презентували в галереї «Арт-простір SKLO» в Києві. Персональна експозиція – «Жінка, що творить історію» (відбулася за підтримки громадського активіста Віталія Лебедя) символізувала життєву непорушність, стійкість, незламність жінок.

На відкритті виставки заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд наголосила, що роботи Віри Антіпової особливі передовсім тим, що молода мисткиня популяризує прекрасний різновид народного мистецтва – петриківський розпис, осучаснює його, творить цікаві композиції. «Творіть і, головне, вірте в свої сили!», – побажала художниці Оксана Сироїд.

Уже в перший день виставки відбувся аукціон продажу робіт художниці. Віра Антіпова розпродала всі свої роботи. Значну частина отриманих коштів студентка передасть на підтримку воїнів АТО.

виставка Віри Антіпової виставка Віри Антіпової виставка Віри Антіпової виставка Віри Антіпової