Христина Штогун: навчаюсь у Політехніці й паралельно здобуваю вищу освіту в університеті MCI міста Іннсбрука

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Христина Штогун

Мене звати Христина Штогун, мені 18 років, після закінчення першого курсу освітньої програми «Міжнародна інформація» у Національному університеті «Львівська політехніка» вибір англомовної навчальної програми з бізнесу та менеджменту в університеті MCI в австрійському місті Іннсбруку став моїм наступним кроком.

У Львівській політехніці продовжую навчання і дуже задоволена ним, однак після масштабного вторгнення я тимчасово виїхала за кордон і розпочала пошуки можливостей подальшого навчання та розвитку, що й привело мене до австрійського університету Management Center Innsbruck. МСІ славиться своїми навчальними програмами, що поєднують теоретичні знання з практичними навичками, а це дуже важливо в сучасному світі бізнесу.

Моя подорож розпочалася зі вступу до університету, де я успішно склала вступні іспити з математики та англійської мови. За роки навчання у школі я завжди любила англійську, і це стало моєю сильною стороною, яка, серед іншого, привела мене на програму «Міжнародна інформація» Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки – не боятися математики та прагнути вільно володіти англійською мовою. Зокрема, два роки тому я склала ЗНО з англійської на 199 балів та здобула сертифікати IELTS та FCE, підтверджуючи свій рівень володіння мовою на рівні B2.

Мій перший рік навчання в університеті MCI був захоплюючим і незабутнім. Я отримала неймовірну підтримку від університетської спільноти і знайшла в собі нові можливості для розвитку. Я впевнена, що ще два роки навчання принесуть мені багато цікавих викликів і досягнень.

Університет MCI відомий своїми висококваліфікованими викладачами, які передають студентам не лише академічні знання, а й надихають на розвиток критичного мислення та творчості. Ми вчимося застосовувати теорію до практичних ситуацій, аналізувати реальні бізнес-кейси та розв՚язувати проблеми, які виникають у сучасному менеджменті. Інтерактивні методи навчання, такі як лекції, семінари та групові проєкти, допомагають нам активно взаємодіяти, обмінюватися думками й розвивати навички командної роботи.

Одним із найцікавіших аспектів навчання в університеті MCI є можливість проходження стажувань у провідних компаніях та організаціях. Це дає нам можливість отримати цінний практичний досвід, побачити, як теорія перетворюється в реальність і сприяє нашому професійному розвитку. Власне, це те, що доповнює та розширює практичне спрямування освітньої програми «Міжнародна інформація», яка залишається для мене пріоритетною: тут я перейшла вже на ІІІ курс.

Університет МСІ також надає нам доступ до сучасних інформаційних ресурсів та бібліотек, що допомагає у науковому дослідженні та підготовці наукових робіт. Ми маємо можливість глибоко досліджувати питання, які нас цікавлять, й робити свій внесок у розвиток науки та бізнесу.

Одним із найцікавіших аспектів навчання в університеті MCI є його міжнародне середовище. Зустрічаючись зі студентами з різних країн, ми підвищуємо свій культурний рівень та маємо можливість побудувати міжнародні контакти. Ця мультикультурна атмосфера дає нам змогу відчути себе частинкою глобальної спільноти й розширює наше явлення про світ.

Коли у 2021 році після закінчення школи я поступила в Університет на бакалаврську програму «Міжнародна інформація», то вже тоді впевнено могла сказати, що повністю задоволена своїм вибором.

Викладачі Львівської політехніки, з якими мені доводиться працювати, справді знають свою справу і стимулюють студентів зацікавитися й розширювати свої знання. Вони підтримують нас у нашому розвитку, заохочують аналізувати й висловлювати власну думку.

Період екзаменів в Університеті потребує ретельної підготовки та вкладення багато часу й зусиль, однак через добру організацію та підтримку період сесії для студентів – це час перевірити свої знання та переконатися у своїй готовності до подальшої професійної діяльності.

Розумію, що наша освітня програма «Міжнародна інформація» вимагає від нас багато, але я впевнена, що зусилля, які вкладаю у навчання, поможуть мені досягнути професійних успіхів!

Христина Штогун Христина Штогун із друзями