Хорова капела студентів Університету «Гаудеамус» під час благодійної акції даруватиме святковий настрій

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

3 грудня 2016 року о 14 годині у галереї ТРЦ «Кінг Кросс Львів» у рамках благодійної акції «Миколай про Тебе не забуде» розпочнеться співочий флеш-моб. На відвідувачів чекає співочий сюрприз у виконанні Народної хорової капели студентів Львівської політехніки «Гаудеамус» під керівництвом диригента Романа Мачишина.

Щоб привернути увагу до благодійної акції «Миколай про Тебе не забуде» й подарувати всім навколо новорічно-різдвяний настрій, хористи виконають два твори – «Щедрик» і «Творіть добро».

Народна хорова капела студентів «Гаудеамус» – це молоді творчі особистості, студенти Національного університету «Львівська політехніка». Серед них є люди найрізноманітніших спеціальностей, але всіх об’єднує любов до музики і співу. Спів приносить колективу капели радість, відкриває почуття – і саме цим хористи хочуть ділитись зі слухачами.