У чеському місті Брно на Чемпіонаті Європи з традиційного карате за участю команд з Австрії, Вірменії, Чехії, Латвії, Литви, Ізраїлю, Італії, Молдови, Польщі, Сербії, Словенії, Росії та нашої країни перемогу серед юнаків 16–17 років здобули українці.
У команді з чотирьох учасників – всі хмельничани, вихованці Подільського центру традиційного карате «Пересвєт». Серед них – і студент Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Нікіта Бузінський.
Карате Нікіта займається з 5 років. У жовтні він став найкращим на Кубку України, що проходив у Кропивницькому. Це дало йому право ввійти до збірної України й поїхати на Чемпіонат Європи, звідки хлопець повернувся чемпіоном.
![каратисти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/khcolchempkar-2019-1.jpg?itok=FKl05Uuw)
![каратисти](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/khcolchempkar-2019-2.jpg?itok=JyfFt8bG)
![Нікіта Бузінський](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/khcolchempkar-2019-3.jpg?itok=caCti0CZ)