Хмельницький політехнічний коледж Університету вчергове заповнив увесь ліцензований обсяг прийому

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Вступники Хмельницького політехнічного фахового коледжу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» є багаторічним лідером освітянської галузі, який невпинно модернізується. Щороку, незважаючи на будь-які негаразди в країні, заклад невпинно розвивається, розширює співпрацю з виробництвом, вітчизняними та зарубіжними бізнес-партнерами. Традиційно з року в рік хмельницькі політехніки отримують найкращу оцінку своєї роботи у формі державних відзнак навчального закладу в різноманітних рейтингах, перемог вихованців на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, затребуваності випускників на ринку праці.

Цьогоріч на базі дев’яти класів подано 1409 заяв на вступ, а загалом – більше 1700. Тож вкотре хмельницькі політехніки змогли не лише повністю заповнити весь ліцензований обсяг, але й відібрати найкращих. Конкурс – 2021 на контракт був такий, як у деяких навчальних закладах країни на бюджет.

Серед чинників, які дали можливість забезпечити такий високий результат вступної компанії, –

• потужна матеріально-технічна база коледжу, яка оновлюється й модернізується відповідно до вимог сучасного виробництва (зокрема, нещодавнє створення автоцентру інновацій «Політехнік»;
  • відкриття інноваційного проєкту – підрозділу Tech Startup School Львівської політехніки;
  • співпраця з американською IT-компанією Cisco Networking Academy та американськими партнерами за ліцензованою програмою SolidWorks;
  • колаборація з Німецько-українським освітнім центром Університету і Торгово-промисловою палатою Ерфурта (Німеччина).

Докладніше – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.